Zabiegi

Leczenie trądziku

TOKSYNA BOTULINOWA

LECZENIE TRĄDZIKA RÓŻOWATEGO

LECZENIE SKÓRY ŁOJOTOKOWEJ

(Botox®, Azzalure®, Boccouture®)

 

Leczenie trądziku może być stosowane z innymi zabiegami medycyny estetycznej, jak kwas hialuronowy, nici i inne.Od wielu lat toksyna botulinowa stosowana jest w leczeniu zmarszczek mimicznych, czy nadpotliwości. W badaniach naukowych udowodniono także jej korzystny wpływ u osób z czynnym trądzikiem różowatym i tłustą, łojotokową skórą. Toksyna botulinowa typu A hamuje wydzielanie gruczołów łojowych przyczyniając się do złagodzenia objawów trądzika.

.

.

Jak wygląda zabieg?

Przed zabiegiem lekarz smaruje obszar skóry dotknięty trądzikiem znieczulającym kremem Emla. Leczenie trądziku polega na podaniu przy pomocy bardzo cienkiej igiełki małej dawki toksyny w obszar skóry zajęty przez zmiany trądzikowe. Powoduje to w ciągu najbliższych tygodni wyraźną redukcję krost, grudek i łojotoku.Leczenie trądziku za pomocą Botoksu

Czy leczenie trądziku może być łączone z innymi zabiegami?

Leczenie trądziku może być stosowane z innymi zabiegami medycyny estetycznej, jak kwas hialuronowy, nici i inne. O odstępie czasu pomiędzy zabiegami decyduje lekarz.

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonywany jest w naszym gabinecie w Krakowie przez doświadczonego lekarza w zakresie stosowania toksyny botulinowej- lek. med. Dagmarę Misiek-Cyrwus

W gabinecie wykonujemy zabiegi w oparciu o najwyższej jakości produkty toksyny botulinowej:

Botox® firmy Allergan (Irlandia)

Azzalure® firmy Galderma (Wielka Brytania)

Boccouture® firmy Merz (Niemcy)

Czas zabiegu   ok.15min
Znieczulenie   nie

W trosce o Państwa zadowolenie i bezpieczeństwo każdy produkt otwierany jest zawsze przy Pacjencie oraz okazywana jest jego data ważności. Gwarantujemy Państwu tym samym oryginalność i najwyższą jakość użytych do zabiegu produktów.