Zabiegi

ZABIEGI IPL/LASEROWE

Lumenis Quantum

lifting laserowy

 

W Krak-Medica pracujemy na platformie IPL, Nd;Yag Quantum amerykańskiej firmy LUMENIS

Beautiful face of smiling woman with clean fresh skinLifting laserowy twarzy, szyi i dekoltu jest zabiegiem, który w sposób całkowicie nieinwazyjny stymuluje skórę i pobudza ją do produkcji kolagenu. Działa rewitalizująco, tonizująco i rozjaśniająco. Ujednolica koloryt i mocno napina. Laserowe liftingowanie skóry sprawia, że zmarszczki są mniej widoczne, a jakość skóry ulega znacznej poprawie.

Dzięki nowoczesnej platformie Quantum firmy LUMENIS udało nam się połączyć skuteczność leczenia z bezpieczeństwem

Lifting laserowy to 3 efekty w 1 zabiegu:

efekt liftingu, zagęszczenia i napięcia całego obszaru skóry

usuwanie przebarwień i plam

zamykanie popękanych naczynek i likwidacja rumienia

EFEKTY:

ROZJAŚNIENIE SKÓRY

Usunięcie przebarwień

ZDROWY KOLORYT

Zamknięcie naczynek

WYRAŹNE ODMŁODZENIE

Efekt liftingu

 

Portrait of a young smiling healthy woman with applePrzed zabiegiem lekarz ocenia, z jakimi zmianami głównie zmaga się Pacjent. Na tej podstawie oraz w zależności od rodzaju skóry dobiera odpowiednie parametry zabiegu, tak by był on jak najskuteczniejszy i jednocześnie bezpieczny. Przed zabiegiem wykonywana jest też bezpłatna próba.

Należy pamiętać, iż przed wykonaniem zabiegu zbierany jest dokładny wywiad co do chorób, diety, zażywanych leków, ziół oraz przyjmowanych suplementów diety.

Jak działa system Quantum LUMENIS?

Stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu i innych składników, a co za tym idzie wyraźny wzrost napięcia skóry pojawiają się po ok. 3 tygodniach od zabiegu.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg trwa średnio około 30-40 minut, przy czym dokładna długość zależy od obszaru objętego kuracją. Pacjent zakłada na oczy okulary ochronne, po czym lekarz naświetla leczone miejsca punktowo specjalną ruchomą głowicą. Głowica systemu Lumenis Quantum jest chłodzona, dzięki czemu zabieg jest dla Pacjenta w pełni komfortowy. Tuż po zabiegu twarz jest lekko zaczerwieniona. Stosuje się wówczas żelowe okłady chłodzące, by odebrać z tkanek nadmiar ciepła.

Czy zabieg należy powtórzyć?

Lifting laserowy jest zabiegiem, który powinien być wykonany w serii. Zaleca się 3 zabiegi w odstępie ok.3-4 tygodnie.

Pacjent może powrócić do normalnego życia zaraz po zabiegu.Beauty woman lying on the field and dreaming. Enjoying nature

Zasada Krak-Medica:

W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz dla zapewnienia jak największej skuteczności przed każdym zabiegiem na dzień lub kilka dni przed, wykonywana jest bezpłatna próba, mająca na celu optymalne dobranie parametrów zabiegu do Państwa skóry.

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonywany jest przez certyfikowanego lekarza w zakresie stosowania platformy Quantum firmy LUMENIS- lek.med.Dagmarę Misiek-Cyrwus

Czas zabiegu z chłodzeniem   ok.45min

WARTO WIEDZIEĆ:

Niska cena zabiegu laserowego/IPL powinna zawsze wzbudzać naszą czujność.

Umawiając się na zabieg IPL/laserowy upewnij się, że zabieg wykonywany jest przez lekarza oraz zapytaj o nazwę urządzenia. Producentem sprzętu powinna być renomowana firma (europejska lub amerykańska). Pomoże to uniknąć negatywnych skutków działania wadliwych, lub niskiej jakości urządzeń takich, jak np. oparzenie skóry, czy trwałe przebarwienia.