Zabiegi

PEELINGI MEDYCZNE

MANDELAC T

Właściwości kwasu migdałowego:

Cheerful female with fresh clear skin, white backgroundMandelac® jest obecnie jednym z najczęściej stosowanych peelingów medycznych. Dzięki swojemu delikatnemu, lecz skutecznemu działaniu zalecany jest dla skór wrażliwych, nietolerujących innych alfa- hydroksykwasów (AHA).

Kwas migdałowy jest naturalnym kwasem AHA pochodzącym z wyciągu z gorzkich migdałów. Dodatek kwasu tioglikolowego i fitowego skutecznie niweluje przebarwienia hemosyderyczne (cienie pod oczami).

Jest odpowiedni dla skór nawet bardzo wrażliwych, lub naczyniowych- posiada cząsteczki o

dużym rozmiarze, co zapewnia wolniejszą penetrację i nie powoduje podrażnień.

Jego efektem jest delikatne wygładzenie, nawilżenie i poprawa jędrności skóry. Właściwości takie wynikają z działania antyoksydacyjnego, które chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Zabiegi wyraźnie poprawiają kondycję skóry, dzięki którym staje się ona napięta, nawilżona i rozświetlona. Odgrywa to istotną rolę w profilaktyce przeciwstarzeniowej.

Delikatne złuszczanie następuje ok. 3-5 dnia po zabiegu. W tym okresie skórę należy intensywnie nawilżać i chronić przed promieniami UV.

JBeautiful happy woman with long curly hair.ak działa kwas migdałowy?

  • Działanie rozjaśniające- plamy posłoneczne i przebarwienia pozapalne oraz cienie pod oczami ulegają złagodzeniu o ok.50% po miesiącu kuracji
  • Duża zdolność przebudowy skóry- wysoka zdolność do stymulacji syntezy kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów (GAG)

WSKAZANIA:

  • cienie pod oczami

.

PRZED ZABIEGIEM: aby zwiększyć skuteczność zabiegu można przygotować skórę poprzez stosowanie na 1-2tygodnie przed zabiegiem kremów z niskim stężeniem kwasów AHA, nie należy podrażniać skóry

PO ZABIEGU:

należy łagodzić skórę

-należy stosować kremy z wysokimi filtrami przeciwsłonecznymi SPF>30+

-nie wolno opalać się, lub korzystać z solarium przez ok.2 tygodnie

Czy zabieg może być łączony z innymi?

Peelingi medyczne z powodzeniem stosowane są z zabiegami toksyną botulinową, kwasem hialuronowym, wchłanianymi nićmi i innymi. O odstępie czasu pomiędzy zabiegami decyduje lekarz.

Restylane_Asia_2_05_LRJak często można go wykonywać?

Zabiegi mogą być powtarzane co ok.14-21 dni.

Zaleca się wykonanie 4-6 zabiegów.

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonywany jest przez doświadczonego lekarza w zakresie stosowania peelingów medycznych- lek. med. Dagmarę Misiek-Cyrwus

Czas zabiegu   ok.30min
Znieczulenie   nie

W trosce o Państwa zadowolenie i bezpieczeństwo każdy produkt otwierany jest zawsze przy Pacjencie oraz okazywana jest jego data ważności. Gwarantujemy Państwu tym samym oryginalność i najwyższą jakość użytych do zabiegu produktów