Zabiegi

young beautiful woman posing on a white background

MEZOTERAPIA IGŁOWA LEKARSKA

MEZOTERAPIA TWARZY

White In®

rozjaśnianie przebarwień

Zabiegi mezoterapii igłowej to jedne z najczęściej rekomendowanych zabiegów odmładzających. Przeznaczone są do zapobiegania, korygowania i zmniejszania efektów starzenia. Zapobiegają, wygładzają i redukują drobne zmarszczki, dogłębnie nawilżają- sprawiają, że skóra nabiera blasku i spektakularnej promienności.

Ich regularne powtarzanie pozwala na długo zachować zdrowy wygląd skóry.

 

EFEKTY MEZOTERAPII:

  • nawilżanie i stymulacja
  • regeneracja skóry
  • poprawa napięcia
  • efekt anti-aging
  • biorewitalizacja skóry
  • odbudowa kolagenu i elastyny
  • spłycenie drobnych zmarszczek
  • neutralizacja wolnych rodników

 

Co wyróżnia zabiegi mezoterapii?

mała inwazyjność zabiegu

subtelne i naturalne efekty

wyraźne i długotrwałe nawilżenie skóry

opóźnienie procesów starzenia

Beautiful woman portraitJak działa White In®?

Jest to pierwsza prawdziwa odpowiedź na leczenie przebarwień skóry. To jedyny koktail na bazie arbutyny, który hamuje produkcję melaniny, zmniejszając stopniowo pigmentację skóry w wybranych obszarach, rozjaśnia skórę i wyrównuje jej koloryt. Jest polecany do skóry z przebarwieniami związanymi z nierównym rozłożeniem pigmentu i działaniem promieni UV. Redukuje także przebarwienia związane z wiekiem. Efekt kuracji White In to rozjaśniona, bardziej elastyczna cera. W przypadku ostudy następuje efekt całkowitego wybielenia. Poprawa wyglądu skóry widoczna jest już po pierwszym użyciu preparatu White In.

Ważne jest, aby podczas kuracji White In konsekwentnie zwracać szczególną uwagę na promieniowanie słoneczne przez cały rok. Każdy zabieg wybielania będzie krótkotrwały o ile nie będzie zastosowana odpowiednia ochrona skóry przed promieniowaniem UV. W przypadku długotrwałej ekspozycji na działanie promieni słonecznych należy stosować krem z wysokim współczynnikiem ochrony. Zaleca się również, aby stosować krem przeciwsłoneczny na dzień przez cały rok.

Jak działa White In?

Arbutyna – naturalna substancja, którą otrzymuje się z mącznicy lekarskiej. Jej działanie blokuje syntezę melaniny oraz enzymu (tyrozynazy), który odpowiada za katalizowanie reakcji.

Glutation – doskonały antyoksydant wytwarzany przez organizm ludzki. Neutralizuje wolne rodniki. Najnowsze badania wskazują, że glutation w połączeniu z arbutyną oraz innymi substancjami wzmacniają wpływ czynników o działaniu depigmentacyjnym.

Kwas azelainowy – wytworzony na bazie drożdży; posiada podwójny mechanizm działania, ponieważ jest zarówno antyoksydantem jak i inhibitorem melanogenezy. Nie powoduje podrażnienia skóry.

Jak wygląda zabieg?

Lekarz przy pomocy cienkiej igiełki wprowadza produkt w cały obszar skóry, jaki chcemy poddać rozjaśnieniu. Zabieg poprzedzony jest znieczuleniem przy pomocy kremu Emla. Trwa ok.15-20 min.

Ile zabiegów powinno się wykonać?

Ilość zabiegów i ich częstotliwość uzależniona jest od wieku Pacjenta oraz stanu skóry. Jeśli zabieg ma działanie profilaktyczne może on być wykonywany raz na 6 miesięcy. Jeśli na twarzy obecna jest duża ilość plam, lub zostały one usunięte, ale tendencja do ich powstawania jest bardzo duża, wówczas zabieg należy wykonywać raz na miesiąc.

Adult woman with beautiful faceWSKAZANIA:

piegi

przebarwienia o różnym pochodzeniu

ostuda, melasma

zapobieganie przebarwieniom

skóra palacza

 

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonywany jest przez doświadczonego lekarza w zakresie mezoterapii- lek. med. Dagmarę Misiek-Cyrwus

W gabinecie wykonujemy zabiegi w oparciu o najwyższej jakości produkty do mezoterapii:

White In® (CROMA)

Czas zabiegu   ok.60min
Znieczulenie   tak

W trosce o Państwa zadowolenie i bezpieczeństwo każdy produkt otwierany jest zawsze przy Pacjencie oraz okazywana jest jego data ważności. Gwarantujemy Państwu tym samym oryginalność i najwyższą jakość użytych do zabiegu produktów