Zabiegi

KWAS HIALURONOWY

Restylane®, Juvederm®, Teosyal®, Revofil®

okolica ust

modelowanie kształtu ust

nawilżanie ust

powiększanie ust

Dla kogo przeznaczone jest powiększanie ust?

Zabiegi te z powodzeniem stosowane są u osób, które mają małe, wąskie, lub niesymetryczne wargi, jak też chciałyby wedle swoich upodobań i gustu zwiększyć ogólną objętość ust, lub po prostu je nawilżyć, nie powodując przy tym wzrostu ich objętości.

Powiększanie ust w naszym gabinecie w KrakowieProdukty Restylane®, Juvederm®, Surgiderm® i Teosyal® są ekskluzywnymi, najwyższej jakości na świecie naturalnymi wypełniaczami, które delikatnie walczą z niedoskonałościami natury. To naturalne i bezpieczne produkty, których profil skuteczności i bezpieczeństwa został potwierdzony w setkach światowych badań klinicznych. Każdy z tych produktów został do tej pory zastosowany w kilkunastu do kilkudziesięciu milionach zabiegów na całym świecie, a liczba ta rośnie każdego dnia.

Revofil® to alternatywna dla osób, które szybko rozkładają wypełniacze. Preparat ten także oparty jest na kwasie hialuronowym, jednakże posiada dodatkowo odpowiednio dobrane peptydy biomimetyczne, które hamują aktywność hialuronidazy (enzymu odpowiedzialnego za rozkład preparatu) oraz hamują aktywność wolnych rodników.

Teraz nieodparcie miękkie i delikatne usta nie są zarezerwowane tylko dla osób młodych.

Są dla każdego!

Dzięki nowoczesnym wypełniaczom kwasu hialuronowego dedykowanym ustom możesz zyskać subtelną objętość, dodatkową miękkość i gładkość oraz utrzymać naturalne nawilżenie skóry ust i wokół ust.

Ponieważ usta- bądź choćby Twoje życzenia, mogą się zmieniać wraz z upływem czasu, zaletą preparatów wypełniających jest fakt, że ich wyniki są w pełni odwracalne. Daje to wolność wyboru w zakresie podtrzymania efektu i pełną kontrolę nad swoim wyglądem.

Powiększanie ust niesie następujące korzyści:

– suche i pękające usta stają się dobrze nawilżone od wewnątrz

Pracujemy jedynie na najwyższej jakości wypełniaczach kwasu hialuronowego:

Restylane® firmy Q-Med (Szwecja)

Juvederm® firmy Allergan (Francja)

Surgiderm® firmy Allergan (Francja)

Teosyal® firmy Teoxane (Szwajcaria)

 

– małe, wąskie usta stają się widocznepowiększanie ust

– asymetryczne wargi znów stają się proporcjonalne

– rozsiane zmarszczki wokół ust ulegają spłyceniu

– w pocałunku usta są jędrne, miękkie i gładkie

Co wyróżnia wypełniacze?

Zabiegi kwasem hialuronowym można podsumować trzema słowami:

bezpiecznenaturalneskuteczne

aturalny efekt estetyczny

Wyraźne odmłodzenie i ujędrnienie ust

Przywrócenie utraconej objętości

Subtelne korygowanie kształtu ust

Efekt widoczny natychmiast po zabiegu i długo utrzymujący się

Pełna i natychmiastowa odwracalność efektu

Bezpieczny, potwierdzony badaniami klinicznymi efekt

Jak wygląda powiększanie ust?

Pierwszy efekt zabiegu powiększania ust widoczny jest tuż po podaniu preparatu.Po przeprowadzeniu konsultacji, lekarz przy pomocy cienkiej igły , lub kaniuli wprowadza w poddawany zabiegowi obszar ust niewielką ilość delikatnego żelu. Przed zabiegiem powierzchnia skóry znieczulana jest kremem Emla. Istnieje też możliwość znieczulenia stomatologicznego. Ponieważ większość preparatów zawiera w swym składzie lidokainę, ich podanie jest praktycznie bezbolesne. Po zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk, lub zasinienia, które ustępują w ciągu kilku dni, a Pacjent może wrócić do swoich obowiązków.

Kiedy pojawia się efekt?

Pierwszy efekt zabiegu powiększania ust widoczny jest tuż po podaniu preparatu.

Poprawimy Twoją naturalną urodę, którą będziesz cieszyć się długi czas

 

Jak długo utrzymuje się efekt powiększania ust?

Czas trwania efektu powiększania ust zależy w pierwszej kolejności od rodzaju użytego wypełniacza (jego gęstości i poziomu usieciowania w całej gamie) oraz od naszego organizmu. Średni czas trwania wypełnienia ust wynosi ok.12 miesięcy. Nowe preparaty takie jak Teosyal Kiss utrzymują wypełnienie ust nawet do 18 miesięcy.

Czy powiększanie ust jest bezpieczne?

Zdecydowanie tak. Ponieważ kwas hialuronowy naturalnie występuje w naszym ciele jest w 100% biokompatybilny, nie daje reakcji alergicznych i gwarantuje wysokie bezpieczeństwo zabiegu.

Czy powiększanie ust może być łączone z innymi zabiegami?

Powiększanie ust może być stosowane z zabiegami toksyny botuliniowej, nićmi i innymi. O odstępie czasu pomiędzy zabiegami decyduje lekarz.

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonywany jest w naszym gabinecie w Krakowie przez doświadczonego lekarza- lek. med. Dagmarę Misiek-Cyrwus

Czas zabiegu   ok.60min
Znieczulenie   tak

W trosce o Państwa zadowolenie i bezpieczeństwo każdy produkt otwierany jest zawsze przy Pacjencie oraz okazywana jest jego data ważności. Gwarantujemy Państwu tym samym oryginalność i najwyższą jakość użytych do zabiegu produktów