WITAM
na stronie Krak-Medica
lek. med. Dagmara Misiek-Cyrwus
Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Zapraszam do mojego gabinetu!

Tutaj możecie Państwo być pewni profesjonalnego podejścia oraz najwyższej staranności i troski o dobro pacjenta.

Od początku swojej pracy zawodowej, tj. od 2008 roku wykonałam ok. 30 tys zabiegów z całego zakresu medycyny estetycznej.


Dziękuję za Państwa zaufanie.

lek.med.Dagmara Misiek-Cyrwus

Jestem doświadczonym lekarzem w dziedzinie medycyny estetycznej, którą zajmuję się od 2008 roku. Wiedza teoretyczna zdobyta przeze mnie na renomowanych, specjalistycznych szkoleniach i stażach (m.in.Monachium) idzie w parze z szerokim doświadczeniem praktycznym, a mnogość wykonanych dla Państwa zabiegów jest najlepszą gwarancją ich jakości.

Powierzając w moje ręce swoje zdrowie i urodę możecie Państwo być pewni w pełni profesjonalnego podejścia oraz najwyższej staranności w wykonywanym zabiegu.

Jednocześnie każdego z Pacjentów traktuję indywidualnie i zawsze staram się optymalnie dostosować zabiegi do urody, ale także i oczekiwań. Nie wykonuję zabiegów, których efekty będą znikome, lub które w mojej ocenie mogą nie być z różnych względów korzystne.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy obaw zapraszam na wstępną rozmowę połączoną z konsultacją lekarską, aby móc się poznać, w pełni zrozumieć i wybrać najlepsze rozwiązanie dla Państwa problemu.

Jednocześnie w trosce o Państwa zadowolenie i bezpieczeństwo zabiegów gwarantuję oryginalność i najwyższą jakość używanych w moim gabinecie produktów. Jak zawsze każdy produkt otwierany jest przy Pacjencie oraz okazywana jest jego data ważności.