Zabiegi

Nomelan Cafeico® jest nowoczesną linią produktów zalecaną dla skór z oznakami fotostarzenia, melasmą i przebarwieniami różnego pochodzenia

PEELINGI MEDYCZNE

NOMELAN CAFEICO ®

Właściwości kwasu kawowego:

Nomelan Cafeico® jest nowoczesną linią produktów zalecaną dla skór z oznakami fotostarzenia, melasmą i przebarwieniami różnego pochodzenia (hormonalne, pozapalne, posłoneczne).

Kwas kawowy jest obecnie obok Ferulac Peel® jedną z najskuteczniejszych kuracji rozjaśniających skórę.

Ponadto kontroluje aktywność tyrozynazy biorącej udział w powstawaniu melaniny.

.

Kuracja ta jest jedną z najnowszych metod walki z przebarwieniami skóry

Nomelan Cafeico wpływa na wygładzenie, nawilżenie i poprawa jędrności skóry. Jednym słowem – odmłodzenie. Właściwości takie wynikają z działania antyoksydacyjnego, które chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

W przeciwieństwie do innych peelingów medycznych- Pacjent wychodzi z nałożonymi „metodą kanapki” warstwami Nomelan Cafeico do domu. Preparat należy zmyć po ok.8-12 godzinach. O czasie działania decyduje lekarz. Intensywne złuszczanie następuje ok. 3-5 dnia po zabiegu. W tym okresie skórę należy intensywnie nawilżać i chronić przed promieniami UV.

Zabieg Nomelan Cafeico uzupełniony jest maską z retinolem.

Zabiegi wyraźnie poprawiają kondycję skóry, dzięki którym staje się ona napięta, nawilżona i rozświetlona. Co ważne, terapia taka pełni istotną rolę w profilaktyce przeciwstarzeniowej.

Jak działa NOMELAN CAFEICO ®?

  • Działanie rozjaśniające- plamy i przebarwienia różnego pochodzenia ulegają złagodzeniu o ok.75% po miesiącu kuracji
  • Działanie seboregulacyjne i normalizujące- kontroluje i normalizuje ilość sebum przenikając do mieszka włosowego, pory są zwężone a ich widoczność zmniejszona, cera staje się bardziej jednolita
  • Działanie antyoksydacyjne- neutralizuje wolne rodniki i wzmaga skuteczność działania wit. C i EPacjent wychodzi z nałożonymi „metodą kanapki” warstwami Nomelan Cafeico do domu.

WSKAZANIA:

  • fotostarzenie
  • melasma
  • przebarwienia (hormonalne, posłoneczne, pozapalne)
  • zmarszczki średniej głębokości
  • rozstępy

PRZED ZABIEGIEM: aby zwiększyć skuteczność zabiegu z wykorzystaniem NOMELAN CAFEICO ® można przygotować skórę poprzez stosowanie na 1-2tygodnie przed zabiegiem kremów z niskim stężeniem kwasów AHA, nie należy podrażniać skóry

PO ZABIEGU:

należy łagodzić skórę

-należy stosować kremy z wysokimi filtrami przeciwsłonecznymi SPF>30+

-nie wolno opalać się, lub korzystać z solarium przez ok.2 tygodnie

Nomelan Cafeico - peeling medyczny

Czy zabieg może być łączony z innymi?

Peelingi medyczne takie jak NOMELAN CAFEICO ® z powodzeniem stosowane są z zabiegami toksyną botulinową, kwasem hialuronowym, wchłanianymi nićmi i innymi. O odstępie czasu pomiędzy zabiegami decyduje lekarz.

Jak często można go wykonywać?

Zabiegi z wykorzystaniem NOMELAN CAFEICO ® mogą być powtarzane co ok.21-28 dni.

Zaleca się wykonanie 2-4 zabiegów.

.

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonywany jest w naszym gabinecie w Krakowie przez doświadczonego lekarza w zakresie stosowania peelingów medycznych- lek. med. Dagmarę Misiek-Cyrwus

Czas zabiegu   ok. 30 min + 8-12 godzin utrzymywania preparatu na skórze
Znieczulenie   nie

W trosce o Państwa zadowolenie i bezpieczeństwo każdy produkt otwierany jest zawsze przy Pacjencie oraz okazywana jest jego data ważności. Gwarantujemy Państwu tym samym oryginalność i najwyższą jakość użytych do zabiegu produktów.