Zabiegi

ZABIEGI IPL/LASEROWE

Lumenis Quantum

Fotoodmładzanie

 

W Krak-Medica pracujemy na platformie IPL, Nd;Yag Quantum amerykańskiej firmy LUMENIS

A young woman’s portrait. Aging concept on blue.Fotoodmładzanie twarzy jest zabiegiem, który nie tylko poprawia zewnętrzny wygląd skóry, ale także leczy ją. Metoda fotoodmładzania polega na biostymulacji tkanek i ma wiele zalet. Fotoodmładzanie twarzy działa rewitalizująco, tonizująco i rozjaśniająco. Ponadto techniki fotoodmładzania przywracają cerze zdrowy koloryt. Laserowe odmładzanie skóry twarzy sprawia, że zmarszczki są mniej widoczne. Zabieg wpływa również na poprawę gęstości skóry.

Dzięki nowoczesnej platformie Quantum firmy LUMENIS udało nam się połączyć skuteczność leczenia z bezpieczeństwem

Fotoodmładzanie to 3 efekty w 1 zabiegu:

usuwanie przebarwień i plam

zamykanie popękanych naczynek i likwidacja rumienia

efekt liftingu, zagęszczenia i napięcia całego obszaru skóry

EFEKTY:

ROZJAŚNIENIE SKÓRY

Usunięcie przebarwień

ZDROWY KOLORYT

Zamknięcie naczynek

WYRAŹNE ODMŁODZENIE

Efekt liftingu

 

Przed zabiegiem lekarz ocenia, z jakimi zmianami głównie zmaga się Pacjent. Na tej podstawie oraz w zależności od rodzaju skóry dobiera odpowiednie parametry zabiegu, tak by był on jak najskuteczniejszy i jednocześnie bezpieczny. Przed zabiegiem wykonywana jest też bezpłatna próba.

Należy pamiętać, iż przed wykonaniem zabiegu zbierany jest dokładny wywiad co do chorób, diety, zażywanych leków, ziół oraz przyjmowanych suplementów diety.

Beautiful Spring Young Woman Outdoors Enjoying NatureJak działa system Quantum LUMENIS?

Rozszerzone naczynka zamykane ulegają zamknięciu do dwóch tygodni. Plamy i przebarwienia znikają do 7 dni. Skóra staje się napięta i naprężona, ulega zagęszczeniu, zmarszczki ulegają stopniowej redukcji.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg trwa średnio około 30-40 minut, przy czym dokładna długość zależy od obszaru objętego kuracją. Pacjent zakłada na oczy okulary ochronne, po czym lekarz naświetla leczone miejsca punktowo specjalną ruchomą głowicą. Głowica systemu Lumenis Quantum jest chłodzona, dzięki czemu zabieg jest dla Pacjenta w pełni komfortowy. Tuż po zabiegu twarz jest lekko zaczerwieniona. Stosuje się wówczas żelowe okłady chłodzące, by odebrać z tkanek nadmiar ciepła.

 

Czy zabieg należy powtórzyć?

Dla zintensyfikowania efektu zaleca się 3 zabiegi w odstępie ok.3-4 tygodnie.

Dzięki laserowej metodzie zamykania naczynek Pacjent może powrócić do normalnego życia zaraz po zabiegu.

blonde faceZasada Krak-Medica:

W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz dla zapewnienia jak największej skuteczności przed każdym zabiegiem na dzień lub kilka dni przed, wykonywana jest bezpłatna próba, mająca na celu optymalne dobranie parametrów zabiegu do Państwa skóry.

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonywany jest przez certyfikowanego lekarza w zakresie stosowania platformy Quantum firmy LUMENIS- lek.med.Dagmarę Misiek-Cyrwus

Czas zabiegu z chłodzeniem   ok. 45min

WARTO WIEDZIEĆ:

Niska cena zabiegu laserowego/IPL powinna zawsze wzbudzać naszą czujność.

Umawiając się na zabieg IPL/laserowy upewnij się, że zabieg wykonywany jest przez lekarza oraz zapytaj o nazwę urządzenia. Producentem sprzętu powinna być renomowana firma (europejska lub amerykańska). Pomoże to uniknąć negatywnych skutków działania wadliwych, lub niskiej jakości urządzeń takich, jak np. oparzenie skóry, czy trwałe przebarwienia.